Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Velykinės dovanos

    ŠV. VELYKOS

 

   Sakoma, jog kartu su pavasario saule,
   Šv. Velykomis į žemę sugrįžta gyvenimas ir džiaugsmas.
   Tesugrįžta jis ir į Jūsų na­mus, ir į Jūsų širdis!

 

   Prabudusi gamta dovanoja pačią gražiausią pavasario šventę – Šv. Velykas. Tai smagiausia ir džiaugsmingiausia pavasario šventė, kurią švenčia ir vaikai, ir tėvai, ir seneliai. Ruošiant namus Šv. Velykoms, stengiamasi iškuopti kiekvieną namų kampelį ir papuošti bent keliomis velykinėmis dekoracijomis. Įvairios dekoracijos padeda sukurti namams šventišką ir pavasarišką atmosferą, kuri yra neatsiejama nuo Šv. Velykų šventės. Šių švenčių proga visada norisi nustebinti sau brangius žmones. Leiskite savo artimiesiems žinoti, kiek daug jie jums reiškia. Velykinės dovanos yra gera vieta rasti mielą ir originalią dovanėlę Šv. Velykų proga. Padovanokite artimiesiems ne tik po margutį, bet ir ilgai išliekančią dovaną, kuri bus naudojama ne vienus metus. Rankų darbo, siuvinėtos, lininės pašluostės, pagalvėlės, žaislai ir kitos originalios dovanos tiks ir dideliems ir mažiems.

 

 

SVARBU!!! Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinių ir juostelių atspalvis  gali skirtis nuo realybėje esančių spalvų.

   

Originalios, rankų darbo, siuvinėtos, lininės dovanos, žaislai, rankšluosčiai. Krikštynų, vestuvių, Kalėdų atributika. Galiu pagaminti pagal Jūsų užsakymą.

 

SVARBU!!!  Jei neradote Jums tinkamo prekės dydžio, spalvos ar pageidaujate individualaus užrašo, kaip tarkime, asmens vardo, susisiekite su mumis telefonu +370 656 25065 arba el. paštu info@sarkossiuvyklele.lt

-

Šioje kategorijoje prekių nėra.