Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Valentino dienos dovanos

   Joks kitas jausmas nėra nuslepiamas taip sunkiai, kaip meilė: kad ir kaip žmogus stengtųsi neišsiduoti, meilė be atodairos skinasi sau kelią ir veržte veržiasi iš akių, iš lūpų, iš veido, iš netikėtai išsprūdusių žodžių.

                                                                                                  A.Drilinga

      Valentino diena – meilės diena

 

Tai diena, kada daugelis savo mylimuosius stebina romantiškomis dovanomis bei lepina savo dėmesiu. Gerai apgalvota ir su meile išrinkta dovana ne tik nustebins jūsų antrą pusę, bet ir parodys jūsų jaučiamą meilę.

   Valentino dieną sveikinti galite ne tik antrąsias puses, bet ir tuos, kuriems norite parodyti savo meilę, pagarbą ar šiltus jausmus :  tėvams, sesėms ir broliams, seneliams, vaikams, geriausiems draugams, kolegoms ir pan. Todėl Valentino dienos dovaną reikia rinkti atsižvelgiant į tai, kam jį įteikiama.

   Sukate galvą, kokią dovaną išrinkti savo Valentinui?  Nustebinkite savo antrąją pusę rankų darbo, miela, šilta bei originalia dovana iš mūsų asortimento.

,,Visada žemėje per mažai gerų žodžių – meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių. Mes dažnai taip ir išsiskiriame, nepasakę jų vienas kitam, nusinešame, užgniaužę juos savo širdyse.“

                                                                                                                                                                                                                                              J. Marcinkevičius.

 

SVARBU!!! Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinių ir juostelių atspalvis  gali skirtis nuo realybėje esančių spalvų.

   

Originalios, rankų darbo, siuvinėtos, lininės dovanos, žaislai, rankšluosčiai. Krikštynų, vestuvių, Kalėdų atributika. Galiu pagaminti pagal Jūsų užsakymą.

 

SVARBU!!!  Jei neradote Jums tinkamo prekės dydžio, spalvos ar pageidaujate individualaus užrašo, kaip tarkime, asmens vardo, susisiekite su mumis telefonu +370 656 25065 arba el. paštu info@sarkossiuvyklele.lt

-

 

Šioje kategorijoje prekių nėra.