Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Lininė siuvinėta servetėlė

Lininė siuvinėta servetėlė

   Lietuviška atributika 

 

   Tai lietuviškais, tautiniais simboliais papuošti siuvinėti lininiai gaminiai. Tai vertingi suvenyrai, kurie pradžiugins Jūsų draugus, Jūsų artimus žmones, kolegas ar verslo partnerius. Tautinių spalvų dovanos suvirpins širdį ir taps puikiu aksesuaru, kurį branginsite ne vienerius metus. Lietuviška atributika puošti suvenyrai bus maloni puošmena ne tik valstybinių švenčių metu, bet ir kitomis progomis. Taip pat bus puiki dovana Jūsų artimiems žmonėms gyvenantiems užsienyje.

 

Dydis 22cm

 

SVARBU!!! Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinių ir juostelių atspalvis  gali skirtis nuo realybėje esančių spalvų. Gali skirtis mezginukas.

 

 

SVARBU!!! Jei neradote Jums patinkančio paveiksliuko, spalvos, teksto , būtinai su mumis susisiekite ir mes pasiūlysime Jums individualų dizainą, atitinkantį Jūsų lūkesčius susisiekite su mumis telefonu +370 656 25065 arba el. paštu info@sarkossiuvyklele.lt

 

.

  • Prekės kodas: SER-1
  • Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
  • 5.00€
  • Be PVM: 5.00€

Žymos: Servetėlė