Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Kalėdinis eglutės žaisliukas "Drakoniukas"

Kalėdinis eglutės žaisliukas "Drakoniukas"

 

       Rankų darbo eglutės žaisliukas “Drakoniukas”

   

 

   2024-ieji metai pagal Kinų horoskopą bus žaliojo medinio Drakono metai. Metų globėjas valdys nuo 2024 metų vasario 10 dienos iki 2025 metų sausio 28 dienos. Pagal Rytų kalendorių Drakonas laikomas stipriausiu Kinų horoskopo ženklu, simbolizuojančiu galią, jėgą ir energiją. Medis yra elementas, simbolizuojantis augimą ir vystymąsi. Žalia spalva siejama su pozityvumu, gamtos žydėjimu ir nauja gyvybe. 2024 metų skaičius yra 8, o aštuonetui labai svarbus praktiškumas ir materialinė gerovė.

 

                                                     Šaltinis  www.horoskopai.lt

 

    Rankų darbo Kalėdų eglutės dekoracijos papuoš mūsų namus. Tai puikus pasirinkimas, mėgstantiems originalumą ir natūralumą. Tokius eglutės žaisliukus galėsite naudoti metų metus arba dovanokite kitiems kaip mielą suvenyrą.

 

Gaminama pagal užsakymą.

 

Žaisliuko aukštis - 12 cm
Sudėtis -fetas, kamšalas, juostelė
Neturi jokių smulkių detalių, kuriomis būtų galima užspringti ar susižeisti.

 

 

SVARBU!!! Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinių ir juostelių atspalvis  gali skirtis nuo realybėje esančių spalvų.

    

 

SVARBU!!!  Jei neradote Jums tinkamo prekės dydžio, spalvos ar pageidaujate individualaus užrašo, kaip tarkime, asmens vardo, susisiekite su mumis telefonu +370 656 25065 arba el. paštu info@sarkossiuvyklele.lt

 

.

 

  • Prekės kodas: N.ŽAI-9
  • Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
  • 5.00€
  • Be PVM: 5.00€