Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Siuvinėtas rankšluostis

Siuvinėtas rankšluostis

   Siuvinėtas rankšluostis

 

   Visi mėgstame dovanas, ypač tas, kurios yra asmeninės, išskirtinės ir sukurtos su meile… Individuali, rankų darbo, praktiška ir originali dovana artimam žmogui, o gal ir sau. Maloniai nustebinkite! Nustebinkite savo mamas, močiutes, draugus, kolegas. Siuvinėtas rankšluostis puiki simbolinė ir praktiška dovanėlė.

   Nebrangiai ir kokybiškai siuvinėjame rankšluosčius. Turime nemažą paveikslėlių pasirinkimą. Mielai išsiuvinėsime ir Jūsų atsiųstą rankšluostį. Kainos (8-14Eur) priklauso nuo paveikslėlio sudėtingumo. Visus rankšluosčius perrišame šilkine juostele ir įdedame į traškantį permatomą maišelį - jums nebereikės rūpintis dovanos įpakavimu. 

 

Išmatavimas:  50x90cm

 

SVARBU!!! Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinių ir juostelių atspalvis  gali skirtis nuo realybėje esančių spalvų.

 

 

SVARBU!!! Jei neradote Jums patinkančio paveiksliuko, spalvos, teksto , būtinai su mumis susisiekite ir mes pasiūlysime Jums individualų dizainą, atitinkantį Jūsų lūkesčius, telefonu +370 656 25065 arba el. paštu  info@sarkossiuvyklele.lt

 

.

  • Prekės kodas: RAN-4
  • Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
  • 12.00€
  • Be PVM: 12.00€

Galimi variantai

Žymos: Siuvinėtas rankšluostis