Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Lininis žaislas "Žydrasis drakoniukas"

Nauja Lininis žaislas "Žydrasis drakoniukas"

 

    Rankų darbo žaislas “Žydrasis drakoniukas”

   

 

    2024-ieji metai pagal Kinų horoskopą bus žaliojo medinio Drakono metai. Metų globėjas valdys nuo 2024 metų vasario 10 dienos iki 2025 metų sausio 28 dienos. Pagal Rytų kalendorių Drakonas laikomas stipriausiu Kinų horoskopo ženklu, simbolizuojančiu galią, jėgą ir energiją. Medis yra elementas, simbolizuojantis augimą ir vystymąsi. Žalia spalva siejama su pozityvumu, gamtos žydėjimu ir nauja gyvybe. 2024 metų skaičius yra 8, o aštuonetui labai svarbus praktiškumas ir materialinė gerovė.

 

Šaltinis: www.horoskopai.lt

 

   Rankų darbo, siuvinėtas, lininis žaislas pasiūtas iš lino ir feto, neturi jokių papildomų detalių, kurios gali nutrūkti, tad yra visiškai saugus patiems mažiausiems. Jei žaislui užrištas kaspinėlis ar kitas aksesuaras, rekomenduojame jį nuimti prieš duodant vaikučiui. Žaislas sukurtas, kad vaikelis turėtų geriausią draugą nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų, nuramintų ir paguostų. Puikiai tinka kūdikiui kaip migdukas (miego žaislas). Taip pat puikiai tiks kaip originali dovana kūdikio sutikimo šventei, gimtadieniui ar kitai gražiai progai! Šis žaislas gali būti Jūsų vaiko kitų metų talismanas.

 

 

Žaisliuko aukštis - 23 cm.
Sudėtis -fetas, kamšalas, linas.
Neturi jokių smulkių detalių, kuriomis būtų galima užspringti ar susižeisti.

 

Linas, ekologiškas audinys, turi antibakterinių savybių, tinka alergiškiems žmonėms. 

Kamšalas – tekstilės kamuoliukai.

 

    SVARBU!!! Dėl skirtingų ekranų raiškų, audinių ir juostelių atspalvis  gali skirtis nuo realybėje esančių spalvų.

 

     SVARBU!!!  Jei neradote Jums tinkamo prekės dydžio, spalvos ar pageidaujate individualaus užrašo, kaip tarkime, asmens vardo, susisiekite su mumis 

 telef.:8 656 25065 arba  el. paštu info@sarkossiuvyklele.lt

 

                                     

  • Prekės kodas: ŽAI.DRA-2
  • Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
  • 18.00€
  • Be PVM: 18.00€